PAKIETY USŁUG

Projektowanie stron internetowych

Każda strona internetowa jest inna, ma inne funkcjonalności i realizuje inne cele. Każdy projekt różni się od poprzedniego ilością i jakością materiałów na jakich możemy się oprzeć, od znaku firmowego, przez fotosy, a skończywszy na tekstach.

Nie sposób więc zestawić kosztów produkcji strony internetowej w prostej tabeli, stąd poniższe zestawienie należy traktować jako rzędy wielkości dla podanych cech wdrożenia.

Hosting i zarządzanie stroną

Każda „zadbana” strona internetowa będzie się rozwijać i zmieniać w trakcie upływu czasu. Będzie gromadzić treści na podstronach, wpisy na blogu, produkty w sklepie czy wydarzenia w kalendarzu. Strony zbierają też dane z formularzy, subskrypcji czy systemów e-commerce.

Aby ochronić Twoją inwestycję, Twoja strona potrzebuje regularnych aktualizacji oprogramowania, bezpiecznego hostingu i odpowiedniego systemu przechowywania kopii zapasowych. Aby być zawsze „na czasie” i dbać o pozycję strony w wynikach wyszukiwania, Ty potrzebujesz wsparcia także w obszarze pozycjonowania czy analityki internetowej.

Sprawdź poniższe plany hostingu i zarządzania stronami, wybierz odpowiedni dla siebie i zdejmij z siebie odpowiedzialność za cały ten obszar.

Niebanalnie. Profesjonalnie.

Kontakt

Niebanalnie. Profesjonalnie.

Kontakt

Pin It on Pinterest